Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам сайт гімназії?
Всього 616 чоловік

Stop-булінг!

Дата: 28 жовтня 2021 о 06:47, Оновлено 20 листопада 2021 о 09:36
194 перегляда

Підсумки проведених заходів у рамках Місячника з протидії булінгу (цькуванню).

З 27.09.21 по 27.10.21 у нашій гімназії пройшов Місячник з протидії булінгу (цькуванню).

У 1-А класі (кл.керівник Тільчарова Н.О.) пройшло ранкове коло "Stop-булінг!", на якому НУШенята переглядали відеоролик про булінг, обговорювали загальні поняття щодо цькування, грали у гру "Це булінг?" та "Павутинка", працювали з формулою "stop-talk-walk".

У 1-Б класі (кл.керівник Кузьменко М.В.) проходили тематичні ранкові кола, метою яких було сформувати в учнів навички дружніх стосунків. Класний керівник провела інтегрований урок "Ми дружні хлопці та дівчата", міні-тренінг для батьків "Як навчити дітей безпечної поведінки" та годину спілкування "Повага до себе та до інших людей".

У 2-Б класі (кл.керівник Шевченко Ю.Х.) пройшла година спілкування "Stop булінг!" та перегляд мультфільму "Булінг у шкільному колективі".

У 2-В класі (кл.керівник Надоєва А.В.) з метою попередження булінгу була розіграна та показана учням класу вистава "Рукавичка". Проаналізувавши казку, дії її героїв діти усвідомили такі поняття як дружба, взаємоповага, толерантність. Також учні виготовили один одному долоньки дружби.

4-А клас (кл.керівник Кузьменко В.В.) обговорювали та приймали правила поведінки у класі , оформлювали їх у вигляді наочного стенду. Класний керівник проводила тематичні  ранкові зустрічі. Учні брали участь у флешмобі "Зупинемо булінг разом!", малювали малюнки на виставку "Ми різні, але рівні!".

4-Б клас (кл.керівник Шкарупа Л.В.) переглядав мультфільм "Дітям про насильство". Класний керівник провела годину спілкування "Мій світ без насильства" та мультурок "Як боротися з булінгом. Поради для дітей".

З метою виховання гідної особистості зі стійкими навичками ненасильницької поведінки та прагненням створювати мирні стратегії поведінки в суспільстві у 6-А класі (кл.керівник Омельчук Я.А.) проведено мозковий штурм «Чому так відбувається?» спрямований на інформування учасників освітнього процесу про булінг та його види, відповідальність за вчинення булінгу, механізми реагування на випадки булінгу і захист постраждалих осіб. Учням розказано, що означає поняття «конфлікт», що може бути предметом конфлікту, надані пояснення, як його можна уникнути.

У 6-Б класі (кл.керівник Колодочка В.Г.) пройшла година спілкування "Знайомий - товариш - друг".

У 7-Б класі (кл.керівник Шаповалова Л.М.) пройшов тренінг "Stop-булінг!", на якому діти виконували вправи "Знайомство", "Скринька безпеки", переглядали фільм та обговорювали його.

У 9-А класі (кл.керівник Ліщиніна А.О.) пройшов тренінг "Безпека спілкування в мережі Інтернет". метою якого було. Протидіяти проявам насильства в учнівському середовищі, сприяти безпечному спілкування в інтернеті. У процесі тренінгу  учні усвідомили  відмінності між поняттями «булінг» і «кібербулінг», демонстрували навички в умінні захищати персональні дані, уникати ризикованої поведінки в мережі Інтернет.  Використовувались наступні види роботи: робота в групах «Плюси та мінуси інтернету»; бесіда «Булінг і кібербулінг»; вправа «Правда чи міф».

 

Світочани 9-Б класу (кл.керівник Богуславська Н.Г.) провели годину спілкування "Планета Толерантності" та  заняття "Вчимося бути толерантними".

Учні 10-Б класу (кл.керівник Глущенко Л.В.) поспілкувалися під час бесіди "Ні - булінгу!", години спілкування "Життя без насилля", під час онлайн-сесії переглянули та обговорили презентацію "Кібербулінг".

У 11-А класі (Стецюра О.Л.) пройшла виховна година "Stop-булінг!" та урок протидії поширення булінгу серед учасників освітнього процесу.

Соціальним педагогом Маргес Н.Г. для учнів 5-А (кл.керівник Опашко І.В.) та 5-Б (кл.керівник Кравченко І.А.) класів було проведено заняття з елементами тренінгу «Ми проти булінгу!»

Метою даного заняття  було ознайомити здобувачів освіти  з причинами виникнення булінгу, впливу цього явища на окрему особистість і учнівський колектив в цілому, опрацювати механізми взаємодії "вчитель – учень –батьки", вироблення нульової толерантності до проблеми булінгу, розвиток співчутливого ставлення до жертв насилля, навички надання і отримання допомоги.

З метою моніторингу обізнаності здобувачів освіти щодо протидії булінгу, серед учнів 6-8 класів було проведено діагностику, за результатами якої кожен класний керівник отримав аналітичні довідки з висновками та рекомендаціями психолога Кудлай Ю.С. 

Заняття з елементами тренінгу «Ми дружня команда» для учнів 6-В класу (кл.керівник Супруненко А.Г.), метою якого було згуртування колективу, розвиток навичок безконфліктного спілкування, викликати у дітей емпатію (співпереживання). Діти активно висловлювали свої думки, відверто говорили про почуття, які переживає людина, яку цькують. 

Виховне заняття з учнями молодшої ланки «Подорож до країни дружби», під час якого учні разом із психологом передивлялись корисні мультфільми, обговорювали дії персонажів, співпереживали та вчилися бути милосердними.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.