Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам сайт гімназії?
Всього 615 чоловік

ЗНО/НМТ

Дата: 21 жовтня 2020 о 13:43, Оновлено 27 березня 2023 о 09:07

Реєстрація на НМТ триватиме з 3 квітня до 3 травня 2023 року. Докладніше за посиланням: НМТ-2023

Сьогодні, 29 липня 2022 року, розпочався прийом заяв для здобуття вищої освіти від найбільшої аудиторії вступників – випускників 11-х класів (на основі повної загальної середньої освіти).

Вони можуть подати заяви на бюджетну чи контрактну форму здобуття освіти до:

  • 8 серпня (18:00) – для вступу за результатами індивідуальної усної співбесіди, а також творчих конкурсів, складених 1-18 липня (бюджет і контракт);
  • 23 серпня (18:00) – для вступу за результатами НМТ (ЗНО), а також творчих конкурсів, складених 9-16 серпня (контракт). 

Після цього заяви прийматимуться тільки на контрактну форму здобуття освіти. 

Докладні інструкції з подання електронних заяв доступні на сайті в розділі «Інформація для вступника» (текстова та відео)

Нагадуємо ключові моменти, на які необхідно звернути увагу перед поданням заяв:

  • після подання першої заяви в електронному кабінеті нічого змінити не можна. Тому варто уважно перевірити, чи коректно вступник вказав контактний телефон, завантажив власне фото, за необхідності – додав сертифікати ЗНО попередніх років тощо;
  • на бюджет можна подати максимум 5 заяв, кожній треба обов'язково вибрати пріоритет: від 1 до 5, де 1 – це найбажаніша заява на вступ;
  • скасувати подану заяву без втрати пріоритету можна тільки до моменту її розгляду закладом освіти (до присвоєння статусу «Зареєстровано в закладі освіти» або «Потребує уточнення вступником»). Після цього скасувати заяву можна тільки з втратою пріоритету: подати нову з таким же пріоритетом вступник не зможе;
  • день подання заяви жодним чином не впливає на конкурсний бал вступника чи його місце в рейтингу. Тому радимо не поспішати, уважно все обміркувати, а потім подавати заяви;
  • вступникам за результатами НМТ потрібно дочекатися офіційних результатів тестів, завантажених у ЄДЕБО;
  • у кабінеті можна обрати один із двох варіантів щодо джерел фінансування: бюджет+контракт (якщо вступник не отримує бюджетне місце, то автоматично бере участь у конкурсі на контракт за тією ж заявою) або тільки контракт (у такому разі вступник не може претендувати на отримання та переведення на бюджетне місце);
  • якщо вступник має пільгу, то радимо до подання заяв звернутися до найближчого закладу освіти з відповідними документами для внесення інформації в ЄДЕБО. Водночас звертаємо увагу, що інформацію про категорії пільг, що дають право тільки на переведення на вакантні бюджетні місця, можна внести й після подання заяви;
  • подати заяву на вступ можна за результатами НМТ або за результатами ЗНО 2019-2021 років. Єдиний варіант комбінування – замість результата з НМТ використати результат ЗНО, якщо вони відрізняються не більше ніж на 15 балів з одного предмета: українська мова, математика та/або історія України;
  • цьогоріч до кожної заяви треба додати текст мотиваційного листа. Рекомендації тут.

Також з 29 липня до 23 серпня триватиме прийом заяв до ЗВО від вступників на основі диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста. Усі необхідні інформаційні матеріали вступники можуть знайти на сайті.

ВСТУП-2022: ДОВІРЯЙТЕ ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ ВИКЛЮЧНО З ОФІЦІЙНИХ ДЖЕРЕЛ

ДП «Інфоресурс»

Інформація з неофіційних джерел (медіа, блогів чи пабліків у соцмережах) може бути недостовірною та неточною.

Отримати консультацію та дізнатися відповіді на хвилюючі запитання можна подзвонивши на телефонну лінію МОН «Вступна кампанія 2022 року» за номером 0 (800) 50-45-70. Звернення громадян приймаються й за адресою електронної пошти (vstup2022@mon.gov.ua).

  • сайт #ВСТУП-2022;
  • чатбот «ОсвітаВсім»;
  • чатбот EducationUaBot у телеграмі та вайбері (також допоможе знайти відповіді на найпоширеніші запитання та отримати консультацію від експертів МОН);
  • порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2022 році.

Крім того, можна звертатися на номер урядової гарячої лінії – 1545 (для осіб із ТОТ – 0 800 50 44 25) та подати запит через спеціальний чатбот на сайті МОН.

Нагадаємо, МОН не здійснює рекламну діяльність і не співпрацює з організаціями, які надають платні освітні послуги.

ВСТУП-2022: ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ ЕЛЕКТРОННОГО КАБІНЕТУ ТА СКЛАДАННЯ НМТ

ДП «Інфоресурс»

Електронний кабінет треба реєструвати до чи після складання НМТ?

Ви можете зареєструвати кабінет як до складання НМТ, так і після. Обов'язкової вимоги щодо цього не існує.

Як знайти дані сертифіката НМТ, якщо я отримав тільки SMS-повідомлення від УЦОЯО?

Дані в повідомленні від УЦОЯО – це номер і PIN-код сертифіката НМТ. Рік видачі – 2022. Будь ласка, не плутайте сертифікат і результат тесту. Дані сертифіката кожен учасник НМТ отримує до тестування, вони зазначаються й під час реєстрації кабінету. Результати НМТ встановлюються після тестування та відображаються в кабінеті.

Я маю сертифікат НМТ (ЗНО), заповнюю дані під час реєстрації кабінету, але система пише, що такий сертифікат не знайдено (помилка П.1.1.). Що робити?

Перевірте, чи правильно вказано номер, PIN-код і рік видачі сертифіката НМТ (ЗНО).

Якщо ви впевнені в коректності даних, то надішліть на електронну адресу vstup@inforesurs.gov.ua лист із темою «Помилка при реєстрації П1.1». До нього необхідно додати:

  • сканкопію (фото) сертифіката ЗНО (з номером, піном, роком видачі);
  • для сертифікатів НМТ – скрін повідомлення УЦОЯО;
  • скріншот із помилкою.

Якщо я маю сертифікат ЗНО минулого року, але цьогоріч також проходжу НМТ, на який сертифікат мені реєструвати електронний кабінет?

Вам потрібно реєструвати кабінет на один будь-який із цих сертифікатів, а інший можна додати в кабінеті після реєстрації (обрати блок «Сертифікат НМТ (ЗНО)», зазначити номер, PIN-код і рік видачі відповідного сертифіката). Результати ЗНО 2019-2021 рокі одразу відображатимуться в кабінеті, а результат НМТ автоматично оновиться після складання тесту.


Що робити, якщо інший сертифікат не додається в кабінеті?

Надішліть на електронну адресу vstup@inforesurs.gov.ua фото або сканкопії документа про освіту, документа, що посвідчує особу, а також сертифіката ЗНО, який не додається. У разі зміни ПІБ – копію документа про зміну.


Я помилково вказав під час реєстрації, що в мене є сертифікат НМТ, хоча його немає. Що робити?

Якщо під час реєстрації електронного кабінету ви не обрали позначку «Не маю сертифікатів НМТ (ЗНО)», то не змогли б зареєструвати кабінет без сертифіката, адже без встановлення цієї позначки поля «Номер», «PIN-код» і «Рік» є обов'язковими для заповнення.

Зареєструвати електронний кабінет без сертифіката НМТ (ЗНО) можна тільки в разі вибору позначки «Не маю сертифікатів НМТ (ЗНО)». Тоді поля «Номер», «PIN-код» і «Рік» стають неактивними.


Чи можна зареєструвати електронний кабінет вступника з використанням логіна та пароля до кабінету УЦОЯО (замість параметрів сертифіката НМТ)?

Ні, реєстрація електронного кабінету можлива тільки за даними сертифіката НМТ або ЗНО. Жодні інші параметри від інших систем для реєстрації електронного кабінету вступника не використовуються.


Цьогоріч у школі отримала сертифікат ЗНО, це сертифікат НМТ? Чи сертифікат НМТ я отримаю після тестування?

Так, це сертифікат НМТ, іншого не буде.


Якщо я зазначила дані сертифіката НМТ під час реєстрації кабінету, то після складання НМТ результати автоматично оновлюються?

Так, коли ви пройдете тест, УЦОЯО офіційно встановить ваші результати та завантажить їх до ЄДЕБО. Результати НМТ автоматично відобразяться у вашому кабінеті.


Якщо я хочу подати заяву на конкурсну пропозицію, що вимагає результати НМТ, чи можу я зробити це до складання тесту?

Ні, для подання заяв на конкурсні пропозиції, в яких потрібні результати НМТ, необхідно дочекатися офіційних результатів тестування. Подавати відповідні заяви можна тоді, коли результат НМТ відобразиться у кабінеті.


Чи зможу я комбінувати результати НМТ і ЗНО під час подання заяв?

Вступати можна тільки за результатами НМТ або ЗНО (2019-2021 років).

Єдиний варіант комбінування – замість результату НМТ із певного предмета використати результат ЗНО, але за умови, що різниця між результатами не перевищує 15 балів із предметів НМТ: українська мова (українська мова та література), математика, історія України.

Основні помилки під час реєстрації електронних кабінетів

Вступ-2022: в електронному кабінеті не потрібно завантажувати додаток до документа про освіту
Для вступників запрацював оновлений чатбот «ОсвітаВсім»

У чатботі можна знайти актуальну інформацію про основні дати вступної кампанії для обраного напрямку вступу, контакти служби підтримки чи відеоінструкції з реєстрації електронних кабінетів.

Бот для вступників створений ДП «Інфоресурс». Він доступний у месенджері телеграму та прив'язаний до фейсбук-сторінки ДП «Інфоресурс».

Цьогоріч у боті відбулося кілька важливих оновлень. Зокрема, тепер у застосунку можна знайти не лише актуальні дати вступу до закладів вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти, а й для всіх категорій:

- вступ до закладів фахової передвищої освіти на основі 9 класів;

- вступ до закладів вищої, фахової передвищої освіти на основі 11 класів;

- вступ до закладів вищої освіти на основі фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра;

- вступ до магістратури на основі бакалавра, спеціаліста, магістра.

Треба лише обрати розділ «Основні дати» та необхідний напрям вступу.

Також у боті досить простий доступ до інших опцій: відеороз'яснень, інфоматеріалів, нормативних документів, контактів служби підтримки, перевірки документів про освіту тощо. Розділи постійно доповнюються новими матеріалами та актуальною інформацієюю.

 Опубліковано розклад мультипредметного тесту (НМТ-2022) !
1.   Наказ Міністерства освіти і науки України від 2 листопада 2021 року № 1116 "Про організацію та проведення у 2022 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти"

2.Наказ Міністерства освіти і науки України від 13.10.2021 № 1098 "Про затвердження Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році"

 

3. Стаття 47 Закону України «Про повну загальну середню освіту»

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.