З Днем Незалежності!

Дата: 25 серпня 2022 о 11:03

Цього року День Державного Прапора та День Незалежності України, які відзначаються 23 та 24 серпня, відчувалися зовсім по-іншому: з особливою гордістю за нашу країну, з непохитною впевненістю у світле майбутнє української держави.

До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України адміністрацією Вільнянської гімназії "Світоч" Вільнянської міської ради було покладено квіти до меморіальних дошок загиблих захисників-випускників закладу та вшановано хвилиною мовчання усіх жертв російсько-української війни.

Учні 3-А (класовод Надоєва А.В.) та 7-В (кл.керівник Супруненко А.Г.) класів взяли участь в онлайн-акції "Перший день нашої Перемоги" від КЗ "Центр патріотичного виховання молоді" ЗОР.  Діти поділилися своїми тематичними  світлинами, розповідали історію створення фото, як допомагають українським захисникам та захисницям, також вітали усіх з Днем молоді та з Днем Незалежності України. Переглянути дописи світочан можна на сторінці Центру за посиланням, натиснувши тут, а роздруковані роботи учасників були доступні  наживо в логістичному хабі "Козак палац" м.Запоріжжя.

Учні початкових класів гімназії взяли участь в онлайн-виставці малюнків "Любіть Україну". Запрошуємо ознайомитись з роботами наших маленьких художників!

Світочани 1-11 класів разом з педагогічним колективом долучилися до загальношкільного челенджу патріотичних фото "I AM UKRAINIAN".

Учень 2-А класу (класовод Тільчарова Н.О.) Гупан Глєб виконав священий Гімн України.

Учень 3-Б класу Бабіков Нікіта (класовод Шевченко Ю.Х.) поділився відео "Найкращі моменти життя".

Учениця 6-А класу (кл.керівник Опашко І.В.) Дмитрук Анна привітала українців зі святами віршем "З Днем Незалежності".

Шановні учні, батьки, вчителі! Вільнянська гімназія "Світоч" Вільнянської міської ради щиро вітає з Днем Державного Прапора та з Днем Незалежності України! Бажаємо кожному міцного здоров'я, мирного неба над головою та сімейного затишку. Низько вклоняємось кожному захиснику та захисниці нашої держави і віримо, що все обов'язкво буде Україна!

Слава Україні! Героям Слава!