Вшановуємо героїв Крут

Дата: 3 лютого 2023 о 16:52, Оновлено 4 лютого 2023 о 17:35

Бій під Крутами – символ стійкості, незламності українського духу, символом героїзму молодого покоління в боротьбі за незалежність України. Це, без сумніву, одна з трагічних сторінок національної історії. У той же час, це подія, яка чітко доводить розуміння українцями своєї самоідентичності, готовності боротися, відстоювати, захищати свою державність та самобутність від зовнішнього ворога, жертвувати найдорожчим – життям, заради кращого майбутнього.

До Дня вшанування пам’яті героїв Крут у гімназії класними керівниками серед учнів 5-11 класів були проведені години спілкування в онлайн-форматі.

У 5-А класі (класний керівник Стецюра О.Л.) проведено годину спілкування «Бій під Крутами», на якій діти  ознайомилися з історичним подіями, які стались у січні 1918 р.  на станції Крути.

У 5-Б класі (класний керівник Урсуленко Н.О.) під час години спілкування «Пам'яті героїв битви під Крутами» гімназисти знайомилися, порівнювали і обговорили події 1918р.  та події сьогодення, а потім зачитали вірші про героїв Крут.

У 6-А класі (класний керівник Опашко І.В.) пройшла година спілкування «Крути – історія української незламності», на якій учні поглибили знання про історичне минуле нашої держави.

У 6-Б класі (класний керівник Кравченко І.А.) під час години спілкування діти більше дізналися про подію під Крутами, її історичну значимість для українського народу та майбутнього нашої країни.

У 7-Б класі (класний керівник Колодочка В.Г.) під час години спілкування розширили знання про трагічні події січня 1918 року під Крутами, переглянули відеоматеріал.

У 8-Б класі (класний керівник Шаповалова Л.М.) проведено годину спілкування «Пам'ятай про Крути». На онлайн-занятті підлітки згадали про трагічні події січня 1918 року, подивилися презентацію, переглянули відеоматеріал та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

У 9-А класі (класний керівник Сидоренко І.М.) на годині спілкування обговорювали фільм «Крути-1918» і висловлювали свої думки щодо мотивів та подвигу однолітків у епізодах фільму.

У 9-Б класі (класний керівник Крошен Д.В.) на годині спілкування здобувачі освіти поглибили знання про історичні події української історії часів визвольних змагань початку ХХ століття, про суть та причини трагедії під Крутами, виховуючи інтерес і повагу до історичного минулого своєї країни, до борців за незалежність України.

У 11-А класі (класний керівник Юрченко В.В.) з метою поглиблення знань гімназистів про історичні події під Крутами та спонукання до аналізу їх значення у сьогоденні було проведено годину спілкування «Пам'ятаємо подвиг Героїв Крут».