Зустрічаємо Великдень

Дата: 17 квітня 2023 о 09:38

Православний Великдень у 2023 році відзначається в середині квітня і має багато традицій. Великдень – найголовніше свято у церковному календарі, присвячене воскресінню Ісуса Христа. Українці дуже люблять Великдень і готуються до нього наперед. Перед святом прибирають будинок, а у святковий вечір на стіл ставлять писанки та  паски. До святкування цього великого свята також долучилися й учні гімназії.

Учні 1-А класу (класний керівник Кузьменко В.В.) підготували поробки, аплікації та малюнки.

Класний керівник Коновалова М.І. напередодні Великодня ознайомила учнів 1-Б класу з народними традиціями святкування, в режимі онлайн вони разом зібрали великодній кошик, пограли в рухливу гру «Спечемо паску», де першокласники називали інгредієнти, які потрібні для випікання паски. У кінці заняття діти виготовили аплікацію «Великодня писанка» у техніці мозаїка.

У 2-А класі класний керівник Тільчарова Н.О. створила дошку «Padlet», запропонувавши учням поділитися своїми світлинами з підготовки та зустрічі свята. Діти активно долучилися до заповнення віртуальної дошки.

Зроблено в Padlet

З нагоди свята учні 2-Б класу (класний керівник Кузьменко М.В.) малювали малюнки та робили аплікації.

Учні 3-А (класний керівник Надоєва А.В.)  та 3-Б (класний керівник Шевченко Ю.Х.) класів виготовляли  писанки у патріотичному стилі «Писанки для ЗСУ»

Асистент учителя Чуча Ю.О з учнями 4-х класів провела інформаційну годину «Види писанок на Україні», під час якої діти розглянули їх різноманітність, а потім виготовили власноруч одну з них.

Учні 6-7-х класів під керівництвом вчителя трудового навчання Колодочки В.Г. виготовили великодні поробки.

Учитель образотворчого мистецтва Кузьменко І.О. разом із світочанами виготовили нитяні ляльки-мотанки, які подарували захисникам та захисницям нашої країни, привітавши їх з Великоднем.

Для учнів 1-11 класів був проведений загальношкільний фоточелендж «Зустрічаємо Великдень», до якого вони активно долучились, фотографуючись у момент приготування пасок, фарбування яєць та з великодніми кошиками.

Також  гімназисти стали активними учасниками фотоконкурсу #СвятоВеликодня, який проводив Вільнянський центр культури та дозвілля з 13 по 18 квітня 2023 року.