День Землі

Дата: 25 квітня 2023 о 11:31

22 квітня – світ відзначає День Землі. Це день, коли людство зосереджує увагу на гострих проблемах навколишнього середовища та вживає заходів для їх вирішення, свято єднання у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Для України сьогодні, як ніколи, актуальними є питання миру, захисту своєї землі, своїх людей та довкілля, що страждають від російських окупантів.

У гімназії учні 1-11 класів також долучились до відзначення цього дня. Так, у початкових класах творчо пройшов тиждень STEAM-освіти «Наша планета Земля»  під девізом: «Планета Земля – наш рідний дім, хай буде лад у домі тім!». Головною лінією STEAM-тижня була апробація елементів найсучаснішого освітнього тренду - STEAM-освіти, яка сприяє інноваційному навчанню школярів у галузях природознавства, технологій, інженерії, мистецтва та математики.

У рамках тижня STEM-освіти  у 1-4 класах були проведені години спілкування «Винаходи людства. Геній, який випередив час», під час яких діти переглянули  розвиваючі  мультфільми «Наша планета Земля», детально ознайомилися з такими темами: 1 класи –  «Ґрунти України та Запорізького регіону. Корисні копалини у мене вдома. Значення ґрунтів у природі», 2 – «Повітря. Екологічні проблеми Запорізької області. Значення повітря в природі», 3 – «Явища природи на території України. Значення явищ природи», 4 – «Вода. Водні ресурси України та Запорізького регіону. Значення води в природі». Також з дітьми проведено інтелектуальні змагання, на яких учні розв’язували цікаві тематичні задачі, виготовляли  яскраві поробки у різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва, малювали тематичні малюнки та проводили досліди. Для заохочення та відзначення учасників проєкту заступник директора з виховної роботи Гуляєва О.М. у режимі онлайн привітала та нагородила нушенят дипломами.

Участь у таких заходах дала кожній дитині впевненість, що вона здатна змінити навіть те, що було придумане до неї, вона бачить, як це можна зробити ще кращим.

Зроблено в Padlet

Педагог-організатор Полегенька І.В. з учнями 5-х класів провела вікторину, присвячену Дню Землі, під час якої учні продемонстрували знання щодо збереження та охорони природи.

Класні керівники 6-11 класів провели інформаційні години «22 квітня - Всесвітній день Землі».

Члени учнівського самоврядування разом з педагогом-організатором Полегенькою І.В. створили асоціативну хмару слів «Земля».