Дата: 24 жовтня 2023 о 09:21, Оновлено 26 жовтня 2023 о 09:33

На виконання  Стратегії розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія» (схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 3 березня 2023 р. № 190-р.), актуалізації ефективних форм, технологій, методик та засобів навчання, що застосовуються для підвищення загальних і професійних компетентностей учителів початкових класів у контексті формування читацької компетентності молодших школярів,  27 та 28 вересня  2023 року у дистанційному форматі відбулася Всеукраїнської науково-практичної конференції «Розвиток професіоналізму вчителів початкових класів щодо формування читацької компетентності молодших школярів: виклики, досягнення, перспективи», учасником якої стала Остапенко Оксана Станіславівна, вчитель початкових класів.

Організаторами конференції є Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України, Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти», Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія Харківської області», Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Мета конференції: популяризація ефективних форм, технологій, методик та засобів навчання, які застосовуються для підвищення загальних і професійних компетентностей учителів початкових класів, необхідних для формування читацької компетентності молодших школярів.

За результатами роботи конференції планується видання електронного збірника, в якому буде опубліковано статтю  Остапенко О. С., вчитель початкових класів ліцею «Світоч», на тему: «Сутнісний аналіз поняття «Читацька компетентність»».

Вітаємо колегу та бажаємо нових творчих успіхів!