Засідання НМК ліцею

Дата: 11 січня о 13:32, Оновлено 30 січня о 10:31

Задля ефективного підвищення професійного рівня та планування своєї педагогічної діяльності під час зимових канікул у ліцеї було проведено засідання навчально-методичних кафедр у форматі онлайн та офлайн.

НМК вчителів суспільно-гуманітарних наук (керівник Сидоренко І.М., заступник Ліщиніна А.О) у форматі відкритого педагогічного онлайн клубу на тему «Фахова майстерність учителя суспільно-гуманітарних предметів як один із компонентів подолання освітніх втрат та підвищення якості знань учня».

Засідання НМК вчителів художньо-естетичного, спортивного профілю (керівник Маргес Н.Г., заступник Омельчук А.В.) педагоги обговорювали тему « Ефективності діяльності вчителів-предметників за підсумками І семестру 2023-2024 н.р. Особливості викладання навчальних предметів, створення позитивного психологічного мікроклімату на уроках в умовах воєнного стану».

Вчителів природничо-математичного циклу (керівник Богуславська Н.Г., заступник  Опашко I.B.) на засіданні розглянули тему «Результативність роботи вчителів природничо-математичного напрямку за підсумками І семестру 2023-2024 н.р.»

Засідання НМК вчителів іноземної філології (керівник Шаповалова Л.М., заступник  Названова М.І.) на тему «Урок як засіб розвитку творчої особистості вчителя та учня та як основа формування ключових компетентностей».

Вчителі початкових класів розглянули на засіданні тему «Забезпечення безпеки та охорони здоров'я учасників освітнього процесу під час воєнного стану: профілактичні заходи, інструктажі та заходи безпеки. Підсумки І семестру».