Тиждень безпеки життєдіяльності

Дата: 7 лютого о 09:27, Оновлено 13 лютого о 10:21

Із 29 січня по 2 лютого у закладі проходив Тиждень безпеки життєдіяльності, у 1-11 класах проведено виховні години «Наша безпека у наших руках!», а саме: у 10-Б класі (класний керівник Крошен Д.В.) на виховній годині пригадали що таке «екстрена валіза» та її вміст, обговорили як необхідно поводити себе під час повітряної тривоги.

У 9-Б класі (класний керівник Шаповалова Л.М.) закріпили правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, як можуть виглядати саморобні вибухонебезпечні предмети.

На виховній годині у 7-А класі (класний керівник Опашко І.В.) розглянули ситуативні задачі та вибудували покрокову інструкцію, як себе поводити під час повітряної тривоги, коли перебуваєш на вулиці, пограли в інтерактивну гру

У 6-А класі (класний керівник Стецюра О.Л.) під час години спілкування ознайомилися з видами надзвичайних ситуацій, розглянули особливості стихійних лих, наостанок розгадували тематичні ребуси.

Під час виховної години у 6-Б класі (класний керівник Урсуленко Н.О.) закріпили правила безпечного поводження з газо- та електроприладами, перевірили знання з правил дорожнього руху та обговорили ситуативні вправи.

У 5-Б класі (класний керівник Богуславська Н.Г.) пригадали що таке надзвичайна ситуація її види, як реагувати на стресові ситуації, створили хмарку слів, розгадували ребуси.

У 4-А класі (класний керівник Грецька О.П.) ознайомилися з видами надзвичайних ситуацій техногенного та природного походження, обговорювали правила поведінки під час пожежі та як заспокоїти себе під час стресової ситуації.

У 3-А класі (класний керівник Тільчарова Н.О.) закріпили знання з правил техніки безпеки на дорозі, пограли в інтерактивні ігри

У 3-Б класі (класний керівник Кузьменко М.В.) виховна година пройшла у форматі гри-подорожі «Дорожній рух», діти повторили правила поведінки на дорозі, вивчили нові дорожні знаки.

У 2-А класі (класний керівник Кузьменко В.В.) діти ознайомилися з сигналами регулювальника, з попереджувальними дорожніми знаками, вивчили правила поведінки на залізниці, правила поведінки з електроприладами у побуті, розглянули небезпечні наслідки від пустощів з вогнем та закріпили правила поводження з ліками та пігулками.

У 1-А класі (класний керівник Кошарна О.В.) учні розглянули види дорожніх знаків, що вони означають, прочитали тематичні вірші, ознайомилися з правилами протимінної безпеки, пограли в гру «Впізнай знак».

Учні 1-4 класів взяли участь у шкільному селфі-марафоні «Абетка дорожніх знаків».

Для 5-6 класів інженер з охорони праці Омельчук А.В. організував онлайн-зустріч з представником Запорізького районного управління ДСНС України в Запорізькій області з питань пожежної та мінної безпеки. Діти усвідомили важливість мінної безпеки, закріпили як треба поводити себе з незрозумілими та незнайомими об’єктами, як діяти у разі їх виявлення.

Із 7-ми класами соціальний педагог Маргес Н.Г. провела бесіду з правил поведінки на залізниці, біля недобудованих та аварійних будівель.

Педагог-організатор Тертишна І.С. провела з учнями 4-А класу інтерактивну вікторину «Приборкувачі вогню», проговорили правила поведінки під час пожежі.

Лідери шкільного самоврядування разом з педагогом-організатором Тертишною І.С. створили інформаційну афішу «Правила дорожнього руху у темний період доби» за матеріалами ЮНІСЕФ.