Туристичні змагання "Кубок пам'яті Нагорного Лева Івановича"

Дата: 1 квітня 2021 о 11:59, Оновлено 1 квітня 2021 о 12:08

Лев Іванович Нагорний – Президент Запорізької обласної федерації спортивного туризму, суддя Національної категорії зі спортивного (гірського) туризму, кандидат в Майстри спорту України з туризму, методист КЗ «Центр туризму» ЗОР, керівник гуртка та житель нашого рідного міста. Працюючи у Запорізькому обласному центрі туризму та ЦДЮТ у місті Вільнянськ з 2006 року запровадив гуртки спочатку пішохідного, а через 2 роки гірського туризму. На базі гімназії «Світоч» через його руки пройшло безліч наших учнів-випускників, і у розвиток кожної дитини він вкладав частинку своєї душі. Людина ерудована, цілеспрямована, захоплена своєю справою, для усіх дітей він був не лише тренером а й другом, який завжди міг підтримати й дати корисну пораду.

Саме Лев Нагорний започаткував обласні змагання з гірського туризму для приміщень, які проходили у нашій спортивній залі, на нашому скеледромі, що був виготовлений за його власним проектом та з його особистим вкладом.

Такі традиційні змагання пройшли і цього року з 26 по 28 березня. Усі присутні вшанували пам'ять засновника змагань, адже уже третій раз ці змагання проходять під назвою «Кубок пам’яті Нагорного Лева Івановича», бо 9 квітня минає три роки його світлої пам’яті. Безпосередньо приймала учасників змагань гімназія «Світоч», на базі якої існують гуртки з велотуризму та пішохідного туризму, які відвідують більше 60 дітей.

На урочистому відкритті цьогорічних змагань були присутні і виступили секретар міської ради Світлана Шраменко, директор гімназії «Світоч» Тамара Стефаненко, яка разом із Олександром Романчуком взяла участь у нагородженні переможців на заключному етапі змагань 28 березня.

Невід’ємна частина таких змагань – скеледром, сьогодні вже має інший, модернізований вигляд, адже у січні 2021 року був створений заново на благодійні кошти спонсорів та за фінансової підтримки КЗ «Центр туризму» ЗОР та його директора  Романчука  Олександра Павловича.

З ранку п’ятниці 26-го березня наш заклад приймав команди з міста Запоріжжя, Мелітополя, Бердянська, Василівки та Приморська, Чкалівської, Михайлівської та Чернігівської ОТГ, а також гостей з міст Вільногірськ та Кривий Ріг Дніпропетровської області. Всього у змаганнях брало участь 95 юних спортсменів віком від 10 до 17 років, що представляли 25 команд. Вільнянська гімназія «Світоч» гостинно розмістила 140 учасників, тренерів та суддів у десяти класних аудиторіях і забезпечила комфортні умови проживання. Працівники їдальні гімназії під керівництвом головного кухаря Лариси Березан забезпечили гостей нашого закладу смачним гарячим харчуванням.

Учасники змагань вкотре продемонстрували свою спортивну майстерність, витримку, волю до перемоги, а найкращі - переможці та призери змагань - були нагороджені грамотами, медалями та кубками КЗ «Центр туризму» ЗОР, а також призами спонсорів змагань.

Вітаємо переможців, бажаємо всім учасникам подальшого зростання та самовдосконалення, нових досягнень та позитивних вражень!

А спортивна зала «Світоча» уже наступної суботи чекає на учасників обласної Спартакіади з волейболу серед дівчат, що проходитиме під гаслом «Хто ти, майбутній олімпієць?»