Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам сайт гімназії?
Всього 619 чоловік

Міжнародний День безпечного Інтернету

Дата: 10 лютого 2023 о 16:13, Оновлено 14 лютого 2023 о 17:58
255 переглядів

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. В Україні цей День відзначається з 2009 року.

До Міжнародного дня безпечного Інтернету центр інформатизаціїї підготував для педагогів методичний кейс практично спрямованих матеріалів з безпеки дітей у мережі інтернет, які вчителі використовували у проведенні тематичних годин спілкування.

Зроблено в Padlet

У гімназії з 06 по 10 лютого 2023 року серед учнів 5-11 класів було проведено інформаційні години в режимі онлайн.

У  1-Б класі (кланий керівник Коновалова М.І.) під час виховної години «Безпечний інтернет» вчитель ознайомила учнів  з основними правилами поводження в інтернеті, переглядаючи відео «Безпечний інтернет» та мультфільм «Фіксики». Також учні 1-Б класу долучились до фотоквесту «Я, Ти, Ми - разом за безпечний інтернет» де мали змогу продемонструвати свої гаджети та роботу за ними, адже в умовах воєнного стану під час дистанційного навчання вони стали невід'ємним елементом навчання.

У 6-А класі (класний керівник Опашко І.В.) проведено бесіду з елементами тренінгу «Безпечний інтернет», де діти розширили та поглибили знання про безпеку в Інтернеті, соціальних мережах та переглянули відеоматеріал.

У 7-В класі (класний керівник Супруненко А.Г.) проведено годину спілкування  « #не_ведусь. Я знаю, як спілкуватися в інтернеті», на якій учні більше дізналися, яку приватну інформацію не можна поширювати в соцмережах чужим особам, як розпізнати людину, яка знайомиться в інтернеті не для спілкування, а для того, щоб втертися в довіру. Також поговорили про інтернет-спільноти, які можуть доводити підлітків до поганих вчинків. Учитель наголосила на забороні передавання будь - яких даних щодо наших військових.

Вчитель інформатики Урсуленко Н.О. у 5-А, 5-Б та 11-А класах провела інформаційні години «Онлайн-загрози в час війни: як захистити себе», на яких під час онлайн-ігор діти мали визначити ризики у мережі інтернет. Після чого вчитель нагадала правила щодо онлайн-безпеки.

З учнями 11-А та 9-Б класів вчитель інформатики Михайленко Н. І. під час інформаційної години розглянули різновиди кібербулінгу, а саме:«секстинг» і «онлайн-грумінг», обговорили правила безпечного користування мережею Інтернет.

У 6-Б класі вчитель інформатики Кравченко І.А. провела виховний захід «Інтернет. Як не втрапити у халепу?». Під час онлайн-заходу діти виконували  різноманітні вправи: філворд «Магічний квадрат», де знаходили, які небезпеки трапляються в Інтернеті, розподіляючи його переваги і недоліки, встановлювали відповідності "Яка вежа вища?" та, використовуючи онлайн-сервіс learning.aps, вікторину «Правила безпеки в Інтернеті».

Соціальний педагог гімназії Маргес Н.Г. з учнями 5-А, 5-Б та  9-А класів провела інформаційні години щодо безпеки у мережі Інтернет, на яких ознайомила та розширила знання про кібербулінг, його типи та наслідки.

Педагог-організатор Полегенька І.В. з учнями 8-х класів на годині спілкування провела інтерактивну вправу «Кібербулінг. Правильно-неправильно», на якій підлітки мали змогу позмагатися один з одним і перевірити свої знання з теми. Наприкінці онлайн-заняття було визначено переможця гри.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.