Всеукраїнський урок з профорієнтації

Date: 16 березня 2023 о 08:41
120 views

В рамках Всеукраїнського уроку з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» 15 березня у прямому ефірі національного телемарафону «Єдині новини» відбувся  Всеукраїнський урок з профорієнтації за участі провідних українських роботодавців та кар’єрних радників для учнів 7-11 класів всіх загальноосвітніх навчальних закладів.

Здобувачі освіти 9-11 класів гімназії разом із практичним психологом Кудлай Ю.С. також долучилися до Всеукраїнського  уроку з профорієнтації, організаторами якого є Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Асоціація інноваційної та цифрової освіти та інші.

Під час занять учні разом із психологом детально розглянули та обговорили можливості та пропозиції, які представляє Всеукраїнський урок з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» на своєму сайті  https://hryoutest.in.ua/.

Також, психолог, Кудлай Ю.С., звернула увагу старшокласників на найпоширеніші помилки, яких припускається молодь при виборі професії, порадила корисні посилання для розширення своїх знань з вибору професій, розглянула та пояснила стратегію успіху при виборі професії, нагадала учням, що корисну інформацію також можна переглянути на сайті гімназії.

В межах цього уроку учні з психологом гімназії взяли участь  у створенні найбільшої електронної дошки, яка стала символом незламності майбутньої освіченої нації.

Дякуємо організаторам Всеукраїнського уроку з профорієнтації за інформативність та змістовність уроку, адже вибір професії для кожної людини- це вибір свого місця в житті! Будуємо майбутнє України разом!

Comments:
Only authorized users can leave comments.