Всесвітній день компліменту

Date: 4 березня о 10:56, Refreshed 7 березня о 10:55
160 views

У перший день весни, 1 березня – у світі відзначають День компліментів. У це неофіційне свято, сказані приємні слова, здатні підвищити самооцінку, зробити людину щасливішою та прибрати емоційну напругу у відносинах. Чесний і щирий комплімент приносить користь як тому, хто його робить, так і тому, хто його отримує.

Світочани також долучилися до цього Дня. Практичний психолог Полегенька І.В. з учнями 2-х, 6-х та 10-х класів провела заняття, присвячене цій даті, на якому здобувачі освіти ознайомилися із значенням слова «комплімент» та його історією виникнення, розглянули правила «Як правильно говорити та приймати компліменти?» й взяли активну участь у вікторині «Ні дня без компліментів!». Під час вправи «Не хочу хвалитися, але я…» учасники визначили позитивні якості в собі та своїх товаришах, покращуючи самооцінку. Також на занятті з психологом школярі вчилися говорити один одному ласкаві та ніжні слова, відрізняти компліменти від лестощів, переглядали відеоматеріали «Які бувають компліменти?» та прослухали «Поради психолога щодо використання компліментів у спілкуванні та відносинах». Формуючи позитивний підхід до спілкування та взаємин одне з одним, шляхом висловлення компліментів, наприкінці заняття діти пограли в інтерактивну гру «Отримай комплімент на сьогодні» для покращення емоційного стану та взяли участь у акції «Комплімент кожному».

Педагог-організатор Тертишна І.С. провела з учнями 7-х класів заняття на якому дізналися різницю між компліментом та лестощами, чому не варто вдаватися до лестощів. Дізналися синонімічне різноманіття компліментів, як по-іншому можна сказати ти гарний, цікавий, веселий. Діти пограли в інтерактивні ігри «Котик-дарувальник» та «Вхопи свій комплімент», вчилися говорити один одному приємні слова, обговорили покращення емоційного стану після того, як отримали компліменти.

Comments:
Only authorized users can leave comments.