День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років
Цього року Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Для Європи 8 травня — точка відліку закінчення війни, перемога над страшним злом нацизму, нагадування про катастрофу, а не про тріумф одних народів над іншими, переможців над переможеними. Пам’ять про війну має вести не до культу перемоги, а розвивати вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами, а також виховувати сміливість та принциповість у боротьбі з агресією й несправедливістю. До цього дня у закладі проведено тематичні виховні години, а саме:
На виховній годині учнів 2-А класу (класний керівник Кузьменко В.В.) дізналися про долю дітей в роки війни, про збитки, які зазнала наша країна в часи Другої світової війни, розгадали ребурс та склали тематичний сенкан
У 2-Б класі (класний керівник Коновалова М.І.) проведено виховну годину «Пам'ятаємо минуле заради майбутнього», учні поринули у минуле, пригадали трагедію того часу та мужність нашого незламного народу. Знаходили слова, які асоціюються з війною та з миром, підібрали риси характеру притаманні ворогу, послухали історію про Червоний мак, як символ війни, вшанували пам'ять всіх загиблих у Другій світовій та україно-російській війнах. Класний керівник провела майстер-клас з малювання маків нетрадиційним способом.
У 3-А класі (класний керівник Тільчарова Н.О.) на виховній годині “Подорож машиною часу. Пам’ятаємо минуле заради майбутнього” учні вшанували пам’ять загиблих, разом з класним керівником провели паралелі з сьогоденою війною знаходили слова які асоціюються зі словом “мир”, розгадали символічний ребус.
Учні 3-Б класу (класний керівник Кузьменко М.В.) під час виховної години “Ще довго в пам’яті болітиме війна” учні створили поробки “Маки пам’яті”.
Учні 4-А класу (класний керівник Грецька О.П.) учні дізналися про історичні факти про Другу світову війну та переглянули тематичне відео про перебіг війни та її жахливі наслідки.
У 5-А класі (класний керівник Юрченко В.В.) діти більше дізналися про символіз маку, пригадали події тогочасної війни.
У 5-Б класі (класний керівник Богуславська Н.Г.) переглянули відеофільм та вшанували пам’ять загиблих.
На виховній годині у 6-А (класний керівник Стецюра О.Л.) класі учні пригадали події минулого, визначили паралелі між сьогоденням та минулим.
Учні 6-Б класу (класний керівник Урсуленко Н.О.) прослухали тематичне звернення президента України, дізналися роль жінок у Другій світовій війни та вшанували пам’ять загиблих.
У 7-А класі (класний керівник Опашко І.В.) учні переглянули інтерактивну презентацію, заслухали вірші про Другу світову війну та подивилися тематичне відео про перебіг війни.
На виховній годині у 8-Б класі (класний керівник Супруненко А.Г.) учні вшанували пам’ять загиблих, дізналися чому саме 8 травня є днем пам'яті та перемоги над нацизмом. Обговорили символізм маків та протягом дня учні мали на грудях квітку червоного маку.
Виховна година "Минулого вогонь не згасне" у 9-Б класі (класний керівник Шаповалова Л.М.) учні переглянули відеоролик про Другу світову війну, презентацію,провели паралелі між нацизмом та рашизмом, згадали наших героїв,які віддали своє життя за свободу нашого народу,
У 9-А класі (класний керівник Кіріян Т.В.) учні проглянули відео про історію Другої світової війни.
На виховній годині в 10-Б класі (класний керівник Крошен Д.В.) діти пригадали події минулого і його ключові моменти.
У 10-А класі (класний керівник Сидоренко І.М.) учні переглянули тематичне відео, обговорили наслідки Другої світової війни на український народ.