Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам сайт гімназії?
Всього 630 чоловік

День безпечного Інтернету

Дата: 17 лютого о 13:47, Оновлено 12 березня о 13:46
Автор: Амелін Є. М.
248 переглядів

День безпечного Інтернету відзначається щорічно у другий вівторок лютого з метою підвищення рівня обізнаності про безпеку в цифровому середовищі. Це міжнародна ініціатива, спрямована на забезпечення безпечного та етичного використання Інтернету, особливо серед дітей та молоді.

У ліцеї з 10 по 14 лютого пройшов Тиждень безпеки в Інтернеті серед учнів 2-11 класів.

Для учнів 2-го та 3-х класів (вчитель інформатики Коновалова М.І.) було проведено квест-гру «Правила безпеки в інтернеті», повторили правила безпеки в інтернеті, відгадували загадки, грали в гру «Так чи ні», взяли участь у вікторині «Всесвітня павутина», дізнались значення слів: хакерство, хейтерство, кібербулінг, спам, фейк, тролінг, компютерні віруси та інше.

У 4-А класі (класний керівник Остапенко О.С.) пройшов захід «Казкова пригода в Кіберкраїні». Учні здійснили онлайн-мандрівку з казковими героями Вірусиком, Кіберфеєю, Мудрим Роботом, які навчили дітей безпечної подорожі Кіберкраїною, ознайомили з позитивним та негативним впливом Інтернету на людину.

Для учнів 7-х класів (вчитель інформатики Урсуленко Н.О.) був проведений веб-квест «Безпечний Інтернет», під час якого діти розв’язували різноманітні завдання, пов’язані з безпекою в Інтернеті, з’ясовували значення інтернет-термінів.

Здобувачі 5-6 класів (вчитель інформатики Урсуленко Н.О.) переглядали відеоролик та дискутували на тему «Безпека в інтернеті – справа кожного. Правила знай – в біду не потрапляй!».

Учні 2-4 класів (вчитель інформатики Урсуленко Н.О.) переглядали мультфільм «Правила безпечної поведінки в Інтернеті для дітей», обговорювали правила безпечної поведінки під час роботи в Інтернеті.

Учнями 5-11 класах (вчитель інформатики Михайленко Н.І.) було переглянуто презентації «Безпека дітей в Інтернеті», «День безпечного Інтернету». Ліцеїсти підвищили рівень обізнаності щодо можливих загроз у мережі та формували навички безпечної поведінки в цифровому просторі.

Для учнів 4-х класів було проведено тренінг «Я у Всесвітній павутині» (практичий психолог Полегенька І.В., соціальний педагог Маргес Н.Г., педагог-організатор Амелін Є.М.) під час якого учні не лише слухали теоретичний матеріал, а й взяли активну участь у різноманітних вправах: «Асоціація до слова Інтернет», «Позитивні та негативні сторони Інтернету»,  «Інтернет павутина», «Як розпізнати залежність від Інтернету», «Небезпека від користування Інтернетом». Під час заходу учні зрозуміли важливість відповідального використання цифрових технологій та як зберегти баланс між онлайн і реальним життям.

З метою просвітницької роботи щодо безпеки під час використання інформаційно-комунікаційних технологій та інших медійних засобів, навичок безпечної поведінки в Інтернеті серед учнів, популяризації більш безпечного і більш відповідального використання онлайн-технологій зі здобувачами освіти 6-х класів соціальним педагогом ліцею Маргес Н.Г. проведено урок-вікторину «Бузпечний Інтернет». Учні закріпили основні правила Інтернет-безпеки та Інтернет-етики та цікаві факти щодо використання мережі. Ознайомилися із Чат-ботом, Telegram і Viber за допомогою якого дізналися, як визначити кібербулінг, самостійно видалити образливі матеріали з соціальних мереж, а також куди звертатись за допомогою.

Заступник директора з виховної роботи Гуляєва Олена Матвіївна разом з інспектором ювенальної превенції Запорізького РУП ГУНП в Запорізькій області Никоненко Юлія Юріївна провели онлайн-лекцію для учнів 6-х класів. Під час заходу ліцеїсти дізналися про поняття булінг та кібербулінг, їх види, наслідки для кривдників та постраждалих, а також способи захисту й реагування на випадки цькування. Такі зустрічі допомагають формувати правосвідомість молоді, розвивають навички безпечної поведінки та вчать відповідальності за власні дії.

Пам’ятаймо! Відповідальне ставлення до онлайн-життя сьогодні — це гарантія безпечного майбутнього в цифровому світі.

Коментарі:
Коментарів поки немає.
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.