Stop-булінг!
Місячник з протидії булінгу.
З 27 вересня по 1 жовтня 2021 року у нашому закладі проходив Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) у рамках Місячника з протидії булінгу. Соціальним педагогом Маргес Н.Г. було проведено анкетування серед здобувачів освіти 4-А (кл.керівник Кузьменко В.В.) та 4-Б (кл.керівник Шкарупа Л.В.) класів, з метою визначення рівня обізнаності учнів з питання булінгу, алгоритму надання допомоги, механізмів усунення проблем. У анкетуванні взяли участь 49 дітей, що становить 92,45% від загальної кількості учнів 4-х класів.Узагальнені результати свідчать про те, що класними керівниками проводиться постійна робота по ознайомленню учнів з даною проблемою. Учні 4-х класів розуміють поняття "булінг", "насилля", розрізняють види насилля, розуміють до кого із дорослих слід звертатися за допомогою, під час моделювання ситуацій ,не вагаючись, знаходять вірні моделі поведінки.
З учнями 3-Б класу (кл.керівник Кошарна О.В.) проведено бесіду із моделюванням ситуацій на тему «Дитинство без насилля». Учні продемонстрували обізнаність з цього питання, вчитель для них є важливим помічником у протидії булінгу та насилля.
Практичний психолог Кудлай Ю.С. провела цикл тематичних заходів.
Перегляд та обговорення мультфільмів «Про пташок», «Курка, яка несла всяку всячину» у 2-А класі (кл.керівник Справко О.Г.). Діти із цікавістю обмірковували дії героїв мультфільмів, говорили про відображенння подій із мультфільмів у реальному житті, разом із психологом робили висновки та вчилися аналізувати.
Перегляд та обговорення мультфільмів на антибулінгову тематику «Вірте у любов, вірте у Різдво», «Про пташок» у 3-А (кл.керівник Діденко З.М.) та 3-Б класі (кл.керівник Кошарна ОВ.). Учні із задоволенням обговорювали зворушливі мультфільми, ділилися почуттями та обговорювали прихований сенс побаченого.
Заняття з елементами тренінгу «Ми дружня команда» для учнів 4-Б класу (кл.керівник Шкарупа Л.В.), метою якого було згуртування колективу, розвиток навичок безконфліктного спілкування, викликати у дітей емпатію (співпереживання). Діти активно висловлювали свої думки, відверто говорили про почуття, які переживає людина, яку цькують, вчилися говорити компліменти один одному.
Stop-булінг!