Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам сайт гімназії?
Всього 616 чоловік

Засідання навчально-методичних кафедр

Дата: 22 жовтня 2021 о 09:45, Оновлено 27 жовтня 2021 о 09:12
95 переглядів

22 жовтня 2021 року відбулися засідання навчально-методичних кафедр (НМК).

На засіданні кафедри вчителів гуманітарних наук ,керівник НМК Супруненко А. Г. доповіла членам кафедри з трьох основних питань порядку денного, наголосивши на основних положеннях законодавства та викликах, що постають перед роботою гімназії та кожного окремого педагога.

Вайновська М. К., заступник директора гімназії з НВР ,ознайомила присутніх із наказом директора від 22.10. 2021р. №234-о «Про підсумки І (шкільного) етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021 – 2022 навчальному році» та окреслила основні завдання з підготовки учнів до ІІ (районного), ІІІ (обласного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Виступили: Кіріян Т.В., вчитель української мови та літератури, щодо забезпечення здобуття якісних знань учнями гімназії при дистанційній формі навчання та Омельчук Я. А., вчитель української мови та літератури, щодо особливостей проведення уроків з мови та літератури за дистанційною формою та ухвалення єдиних вимог до перевірки та оцінювання  окремих видів робіт учнів за цією формою.

Керівник кафедри природничо-математичних наук Богуславська Н. Г. особливу увагу звернула на лист МОНУ «Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2021-2022 навчальному році».

Губська С.І. ознайомила присутніх із нормативною документацією щодо викладання предметів у 5-11 класах та листом МОНУ «Щодо створення безпечних умов організації освітнього процесу у 2021-2022 н.р. Геда О.В. поділилася досвідом у підвищенні педагогічної майстерності та фахової компетентності шляхом участі у семінарах, конференціях, курсах.

Члени кафедри обговорили  результати проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021-2022 н.р.

На засіданні НМК вчителів початкових класів затвердили план роботи відповідно методичних рекомендацій щодо планування роботи у 2021-2022 н. р. Вивчали нормативну документацію щодо викладання в 1-4 класах Нової української школи.

Особливу увагу приділили ознайомленню з листом МОНУ від 22.09.21 р. Слухали керівника методичного об'єднання Діденко З. М. «Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2021-2022 н. р.».

Слухали Кузьменко В. В. та Шкарупу Л. В., які проаналізували проведення Всеукраїнської олімпіади І (шкільного) етапу з математики у 4 класах, спираючись на перспективний план роботи з обдарованими учнями.

Своїм досвідом проходження сертифікації вчителів Нової української школи поділилися Кузьменко М. В. та Тільчарова Н.О.

Вивчили досвід роботи з дітьми з особливими педагогічними потребами вчителя Надоєвої А. В. та асистента вчителя Коновалової М. І.

На засіданні вчителів фізичної культури, Захисту України, образотворчого мистецтва, трудового навчання, технологій обговорювалися питання аналізу роботи вчителів за результатами роботи у 2020-2021 н.р. По даному питанню слухали голову НМК – Негрея В.Г., який відзначив, що всі вчителі зі своїми обов'язками впорались. Підкреслив, що усі спортивні заходи відбувалися з дотриманням карантинних обмежень.

Присутні ознайомилися з наказом директора від 18.10.2021 р. № 231-о "Про організацію роботи з допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді у 2021-2022 н.р.".

Маргес Н.Г. акцентувала, що важливість предмету ЗУ в умовах військової агресії значно зростає. Під час вивчення предмету ЗУ важливим є сформувати в учнів практичні вміння та навички , які їм стануть в нагоді в дорослому житті та розуміння, що, за великим рахунком – це і є Захист України.

Потапенко А.С. ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями з фізичної культури у 1-4 класах НУШ та наголосила на неухильному їх дотриманні. Запропонувала спортивні заходи до найближчих свят з дотриманням карантинних обмежень.

Миланко М.С. ознайомив присутніх з аспектами методичних рекомендацій з фізичної культури у 5-9 класах.

Брус М.Д. ознайомив присутніх з методичними рекомендаціями з ТН.

Негрей В.Г. - акцентував увагу на методичних рекомендаціях з фізичної культури у 10-11 класах.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.