Старий Новий рік
14 січня — приходить Старий Новий рік, який зустрічають в ніч з 13 на 14. Сама по собі назва виглядає суперечливо. Це словосполучення нерідко вважають оксюмороном. Незважаючи на те, що святкування Старого Нового року не є офіційним, цієї традиції дотримуються у багатьох країнах. Ті, хто святкує Старий Новий рік, роблять це найчастіше з переконаністю, що “тепер вже точно рік настав”. Свято є історичним феноменом. Воно виникло у зв’язку зі зміною літочислення з юліанського на григоріанський календар. Різниця між новою і старою системою становила 13 днів. Це і стало основною причиною переходу на новий стиль, який зберігається донині.
На Старий Новий рік прийнято засівати. Посівання — це старовинний обряд, який проводять на ранок. Посівальники заходять до хати родичів, близьких, знайомих чи сусідів та розсипають зерно, вітаючи господарів зі святом та бажаючи всього найкращого в новому році. При цьому вони виголошують засівалки — обрядові пісні.
Учні 3-А класу вітають усіх зі святом. Александрова Амєлія підготувала привітання з Новим роком, а Верещага Єгор засіває щастя, достаток, миру і перемоги нашій незламній Україні.